You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!
Omega ToursOmega Tours
Forgot password?

The Plaza Tiranë

The Plaza TIRANA *****

I pozicionuar në qëndër të Tiranës, brenda zonës ideale tregtare edhe të biznesit, vetëm 3 minuta nga Parlamenti i Shqipërisë, Galerisë Kombëtare të Arteve, Operas dhe Baletit dhe Teatrit të Ansamblit Popullor, The Plaza është hoteli më i ri ndërkombëtar me 5 yje.

190 dhoma dhe Suita të konceptuara me vizion modern të shpërndara në 23 katet e godinës tonë. Palestra e hapur 24 orë dhe SPA-ja jonë Oblivion, një oaz i relaksit total, janë në dispozicion të klientëve tanë për të shijuar komoditetin që ato ofrojnë.

The Plaza është gjithashtu një destinacion për adhuruesit e ushqimit: Tre restorantet tona – PANEVINO, CONVIVIUM dhe SAVOR – ofrojnë zgjedhje të cilat u përshtaten të gjitha shijeve tuaja.

The Plaza është vendi ideal për t’u takuar dhe për të festuar në Tiranë. Zgjidhni nga 8 sallat e konferencave, të cilat mund të akomodojnë deri në 350 të ftuar nëse dëshironi një dasëm, ose pritje më pak formale, siç mund të jetë një takim pune, një koktej, një konferencë ose evente shpërblyese korporatash.

 

 

Season Low Season

05/12/2017-31/12/2017

01/01/2018-05/03/2018

06/07/2018-05/09/2018

07/12/2018-31/12/2018

Mid Season

11/09/2017-04/12/2017

06/03/2018-05/07/2018

06/09/2018-06/12/2018

Days Mid-Week Weekend Mid-Week  Weekend
Double Business  150€ 130€ 175€ 150€
Single Business 122€ 100€ 150€ 120€
Double Superior  180€ 155€ 200€ 175€
Single Superior 150€ 130€ 175€ 150€
Double Deluxe 235€ 210€ 260€ 230€
Single Deluxe 210€ 185€ 230€ 200€
Suite 350€ 325€ 370€ 345€

 

 

 


• Akomodim në business dhomë për 2 mysafir

•  Një shishe me ujë në mirëpritje

• Mëngjesi falas tryezë Suedeze

• Përdorimi i detyueshëm i garazhes tonë private

• Qasje papagesë në sallonin e Fitnesit dhe qendrës SPA

• Interneti i palimituar (falas) WIFI

• Parking (falas)

 • Checkin opcional para orës 14:00 nënshtrohen disponueshmërisë

• Checkout opcional deri 18:00 nënshtrohen disponueshmërisë

• 20 % zbirtje në seancën SPA 

 

Çmimet nuk përfshijnë:

• Taksat e qytetit paguhen direkt në hotel

• Shërbimet eventuale në minibar paguhen extra

• Mëngjesi në dhomë paguhet extra

 

 

Çmimet për grupe (minimum 20 persona)

Season Low Season

01/01/2018-05/03/2018

06/07/2018-05/09/2018

07/12/2018-31/12/2018

Mid Season

06/03/2018-05/07/2018

06/09/2018-06/12/2018

 

Days Mid-Week Weekend Mid-Week Weekend
Double Business  120€ 108€ 140€ 120€
Single Business 85€ 75€ 100€ 85€
Double Superior  105€ 135€ 160€ 145€ 
Single Superior 125€ 115€ 145€ 125€

 


 

 

error: Alert: Faqja është e mbrojtur !!