You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!
Omega ToursOmega Tours
Forgot password?

Vikend në Strugë | Hotel Izgrev 5*

IZGREV HOTEL SPA & AQUAPARK ★★★★★

 

Pozita: Kompleksi Hotelierik IZGREV SPA & AQUAPARK gjendet në mes të pyllit të mrekullueshëm me pisha në breg të liqenit të Ohrit. 5km nga qendra e qytezës së Strugës, 15km nga aeroporti i Ohrit dhe 20km nga qyteti i Ohrit.

Akomodimi: Hoteli posedon kapacitet për 621 mysafir në gjithsejt 201 dhoma dhe apartmane nga të cilët: 160 dhoma standarde 2+1, 19 dhoma familjare për max. 4 persona, 6 dhoma të ndërlidhura për max. 4 persona, 13 apartmane për max. 5 persona. Të gjitha dhomat janë të pajisura me sistem klimatizimi, arkë, TV LCD, TV satelitor, mini bar, qilim në dysheme, ballkon, telefon direkt, 24 orë shërbim në dhomë, WI FI, dush apo vaskë me pajisjet e banjës, tharëse flokësh.

Shërbimi: Fjetje me mëngjes dhe Gjysëm pansion (mëngjesi dhe darka)

Përshkrimi: Hoteli IZGREV ofron komoditet dhe atmosferë të shkëlqyer në hapësirë prej 90.000м2 dhe me plazh private me gjatësi prej 500м. Restoranti i hotelit ka kapacitet për 150 persona, ballkon me kapacitet për 150 persona, bodrum verërash, qendër fitnesi, sallë konferencash, qendër SPA me banjë Turke, saunë, masazhë, pishinë të brendshme, Aqua Park me hapësirë prej 15.000 м2 me 6 pishina, teren për tenis, baskëtboll, mini golf, mini futboll, volejboll në plazh, ping-pong, biliardo, parking privat, restorant peshku në afërsi të hotelit dhe portit. 

Ofertë Speciale 25€ për person ne dhomë dyshe BB

12€ pagesë shtesë për person ne dhomë dyshe me HB

6€ pagesë shtesë për dhomë me pamje nga liqeni!

error: Alert: Faqja është e mbrojtur !!